13-21 maja 2006
13.05
Uroczyste otwarcie Juwenaliów
Przemarsz ulica Długą, występ Orkiestry Akademii Marynarki Wojennej, pokazy tańca, wręczenie kluczy do bram Miasta Gdańsk przez Prezydenta,
Akcja charytatywna Rotaract Hand For Polio www.handforpolio.rotaract.org.pl
White Fartuch Party , Osiedle Studenckie Akademii Medycznej ul. Dębowa 7,start 16.00
SCF xlnt Opening klub Intro: K-NITE vs OKSIS [toxic twins],BMD [xlnt],ANE [xlnt], ul. Straganiarska 18/19, start 19.00
14.05
Kino pod "STAR-sami" oraz Grillparty cz.1, ul.Wita Stwosza 58, plac przy byłej stołówce UG, 20.30-00.30
I Turniej Rycerski Akademicki Ośrodek Sportowy, Al.Zwycięstwa 12, 10.00-22.00
15.05
Kabareton cz.1, Filharmonia Bałtycka Gdańsk, ul. Ołowianka 1
Kabaret Skeczów Męczących 22.00 - 23.15
Łowcy.B 20.30 - 21.45
Jurki 19.15 - 20.15
Występ Orkiestry Akademii Muzycznej 18.00 - 19.00
Imprezę poprowadzi Dariusz Burkowski z kabaretu Ścięgno.
Bilety studenci 5pln/dzień pozostali 15pln/dzień, przedsprzedaż "Bratniak" ul. Siedlicka 4 pok. 215, tel. (058) 347 21 72
Sprzezdaż od dnia 26.04. Ilośc biletów ograniczona.
Kino pod "STAR-sami" oraz Grillparty cz.2, ul.Wita Stwosza 58, 20.30-00.30
16.05
Kabareton cz.2, Filharmonia Bałtycka Gdańsk, ul. Ołowianka 1
Kabaret Moralnego Niepokoju 22.00 - 23.15
Hrabi 20.30 - 21.45
Chała 19.15 - 20.15
Imprezę poprowadzi Dariusz Burkowski z kabaretu Ścięgno.
Bilety studenci 5pln/dzień pozostali 15pln/dzień, przedsprzedaż "Bratniak" ul. Siedlicka 4 pok. 215, tel. (058) 347 21 72
Sprzezdaż od dnia 26.04. Ilośc biletów ograniczona.
Przegląd filmów niezależnych "Sofa" cz.1, Multikino Al. Zwycięstwa 14, 18.00-23.00
"Przegląd Filmów Niezależnych i Amatorskich Wydmy", "Festiwal Kina Niezależnego i Amatorskiego KAN", "Festiwal Filmowy Oskariada"
17.05
Dzień sportu
Streetball plac przed Multikinem 10.00-17.00,
Strongmen oraz potyczki studenckie, Molo Sopot 13.30-17.00,
Neptun w Sieci, plaża Miejska w Sopocie, 10.00-18.00,
Piłka nożna, plaża Miejska w Sopocie, 10.00-18.00,
Wspinaczka Alfa Centrum, ul. Kołobrzeska 41C, 11.00-16.00
III Akademickie Mistrzostwa w kolarstwie górskim, teren przy AWF'ie, 11.00-15.00,
I Trójmiejski Bój Uczelni "University Challenge" (Pojedynek 22 Uczelni z Trójmiasta),
Akademicki Ośrodek Sportowy, Al.Zwycięstwa 12
Przegląd filmów niezależnych "Sofa" cz.2, Multikino Al. Zwycięstwa 14, 18.00-23.00
Przesłuch dźwiękowy radia SAR
Przegląd trójmiejskich kapel niezależnych, Bratniak Studenckie Centrum Politechniki Gdańskiej, 19.00 (walka o zieloną kartę na koncert finałowy)
Pawilon
Duty free
Cold Fish
Ćma
Koffeina
Radio Bagdad
Afterparty djs: Roin, A(r)mator
Szkolenia
Asertywność komunikacji, planowanie, zarządzanie czasem, 5 trenerów, 5 sal Wydział Zarządzania I Ekonomii UG, 10.00-18.00
18.05
Graffiti Jamm, Targ Węglowy 19-23
A afterparty klub Intro: Dick4Dick, start 23.00
"University Challenge FFA", Akademicki Ośrodek Sportowy, Al.Zwycięstwa 12, pojedynki dla każdego, 10.00-16.00
19.05
Wyścig łóżek szpitalnych, Ul. Długi Targ, od Neptuna do Zielonej Bramy 12.00-15.00
20.05
XV akademickie Regaty Łodzi Wiosłowych, teren Basenu Prezydenta przy Skwerze Kościuszki w Gdyni, 13.00-19.00
21.05
Koncert Jazzowy
Erik Truffaz Quartet Kościół Św.Jana ul Świętojańska 50, 17.00 - 18.30
Bilety studenci 5pln/dzień pozostali 15pln/dzień, przedsprzedaż "Bratniak" ul. Siedlicka 4 pok. 215, tel. (058) 347 21 72
Sprzezdaż od dnia 26.04. Ilośc biletów ograniczona.
Students' Coalition Open Air Festival 2006
Reggae Stage open air 18 maj (czwartek) Stocznia Gdańska start 19.00
Asian Dub Foundation 1.00-2.30 (UK)
http://www.asiandubfoundation.com/
Dreadzone 23.15 - 0.45 (UK)
http://www.dreadzone.com/
Indios Bravos 22.00 - 23.00 (PL)
http://www.indiosbravos.com/
Culcha Candela 20.15 - 21.45 (Niemcy)
http://www.culchacandela.de/
VavaMuffin 19.00 - 20.00 (PL)
http://www.vavamuffin.art.pl/
Vizualizacje: Clockwork (Poznań)
Second stage Centrum Stocznia Gdańska: Kwadratowa scena Rockowa start 20.00
Acid Drinkers 23.30 - 1.30
Lipali 22.00 - 23.10
Chassis 20.40 - 21.40
El-Vehiculo 19.45 - 20.20
Succumb 19.00 - 19.30
Vizualizacje: psycho, hijack, forcefeedback
Department of Funk open air 19 maj (piątek) Stocznia Gdańska start 19.00
Robbie Rivera 0.30 - 2.30 (USA)
http://www.robbierivera.com/
Dub Pistols 23.00 - 0.15 (UK)
http://www.thedubpistols.com/
Superfunk 20.45 - 22.45 (Francja)
http://www.superfunk-music.com/
Alexus 19.00 - 20.40 (PL)
Vizualizacje: Clockwork (Poznań)
Afterparty start 3.00:
BARRY ASHWORTH (Dub Pistols), Bert (BoogieMafia), DannyBoy (ArtAgencja), Quantum Mekk (TribaliS TotaliS), Alexus(Department of Funk)
Second stage Centrum Stocznia Gdańska XI urodziny MadCrew start 20.00
DJ FEEL-X & DJ RAMONE + KOWAL MC 20.00-20.30
WSZ & CNE + DJ FEEL-X 20.30-21.30
DJ FEEL-X SOUNDSYSTEM + 6 MC's set #1 MARIKA, JAREX, GUTEK, MIÓD, JR. STRESS, FRENCHMAN 21.30-22.00
JAMAL 22.00-23.30
DJ FEEL-X SOUNDSYSTEM + 6 MC's set #2 MARIKA, JAREX, GUTEK, MIÓD, JR. STRESS, FRENCHMAN 23.30 - 00.00
LOOPTROOP 00.05-1.30 (Szwecja)
ŁONA 1.30-2.30
DJ FEEL-X SOUNDSYSTEM + 6 MC's set #3 MARIKA, JAREX, GUTEK, MIÓD, JR. STRESS, FRENCHMAN 2.30-3.00
DJ RAMONE + KOWAL MC 3.00-5.00
Vizualizacje: psychotyki, hijack, forcefeedback
Rock Stage open air 20 maj (sobota) Stocznia Gdańska start 19.00
The Rasmus 0.30 - 2.00 (Finlandia)
http://www.therasmus.com/
Coma 22.45 - 0.15 (PL)
http://www.coma.art.pl/
Clawfinger 21.00 - 22.30 (Szwecja)
http://www.clawfinger.se/
Kuśka Brothers 19.45 - 20.45 (PL)
http://www.kuska.itnet.pl/
Zielona karta 19.00 - 19.30 (PL)
Vizualizacje: Clockwork (Poznań)
Afterparty na rockowo 2.30, Bratniak Studenckie Centrum Politechniki Gdańskiej.
Second stage Centrum Stocznia Gdańska start 20.00
FingerLickin & TCR Records Djs presents : Kings of Breakbeat
http://www.fingerlickin.co.uk
Soul of Man
Drumattic Twins
A Skillz
Slyde
http://www.tcr.uk.com
Koma & Bones
Rennie Pilgrem
JDS
http://www.artagencja.pl
Danny Boy
Vizualizacje: psychotyki, hijack, forcefeedback