Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Siedlce - Jackonalia 2006

Program Juwenaliów w Siedlcach – Jackonaliów 2006

 

Wtorek 16.05.2006

 

  • [miejsce: Galeria Rozrywki „Dekadencya” ul. Świrskiego 50a]

10.00 – 20.00 – Turniej bilardowy

19.00 – 19.40 – Kabaret DE LEGACJA „Striptiz emocjonalny czyli sex na walizkach"

20.00 – 21.00 – Kabaret NOŁ NEJM

21.20 – 22.20 – Kabaret SŁUCHAJCIE

 

  • [miejsce:  Plac Sikorskiego]

11.00 – 21.00 - BUNGGE JUMPING

16.00 – 16.30 – Pochód Jackonaliowy spod Rektoratu Akademii Podlaskiej ulicami: Armii Krajowej, Piłsudskiego na plac Sikorskiego

16.30 – 19.00 – Uroczyste rozpoczęcie Jackonaliów 2006, wybór pary królewskiej, przekazanie władzy nowo panującym przez Rektorów Uczelni oraz Prezydenta Miasta Siedlce, rozstrzygnięcie konkursów; wybory Miss i Mistera Jackonaliów 2006 powiązany z Pokazem Mody

19.00 – 21.00 – Występ zespołów

21.30 – 23.00 – Występ zespołu ALL SOUNDS ALLOWED (muzyka  wykonywana na instrumentach własnoręcznie skonstruowanych: rury, beczki, metal, blacha, sprężyny)

 

  • [miejsce: Instytut Matematyki i Fizyki, ul. 3 Maja 54]

17.00 – 19.00 – Turniej brydżowy

  • [miejsce: Lodowisko ul. Prusa 6]

21.00 – 03.00 – Dyskoteka lata 80-te, 90-te, współczesne

 

Środa 17.05.2006 Dzień Sportu

 

  • [miejsce: tereny zielone przy Amfiteatrze ul. Wiszniewskiego]

11.00 – 21.00 - BUNGGE JUMPING

11.00 – 15.00 – KREWNIACY (akcja poboru krwi)

11.00 – 14.30 – Turniej piłkarski (cztery drużyny: Klerycy, AZS WSFiZ, ASZ AP, Zespół Szkół Medycznych Policealnych)

14.30 – 15.00 – Mecz studentek AP vs. WSFiZ

15.00 – 18.00 – Zmagania Żaków (impreza zorganizowana na wzór „Zmagań Miast”)

 

  • [miejsce: Lodowisko ul. Prusa 6]

18.30 – 19.00 – Występ składów Hip – Hopowych (Łuka & Żółty – reprezentacja alternatywy)

19.00 – 20.30 – Występ ELDO

20.30 – 21.30 – KOLOKOS CREW (Spasiba, Dj Kutnip, Koloko)

21.30 – 23.00 – Koncert wieczoru O.S.T.R.

 

  • [miejsce:  Klub „PeHa” ul. 3-Maja]

19.00 – 20.00 - Witraż

 

  • [miejsce: Klub Studencki „Limes” ul. Bema 1]

21.00 – 24.00 – Piwnica

 

  • [miejsce: Galeria Rozrywki „Dekadencya” ul. Świrskiego 50a]

21.00 – 03.00 – Dyskoteka House

 

Czwartek 18.05.2006

 

  • [miejsce:  Klub „PeHa” ul. 3-Maja]

16.00 – 17.00 – Teatr studencki „Chwila”

 

  • [miejsce: Instytut Matematyki i Fizyki]

15.00 – 18.00 – Turniej Szachowy o Puchar Rektora Akademii Podlaskiej

 

  • [miejsce: Lodowisko ul. Prusa 6]

18.00 – 23.00 –Disco Polo Night

19.30-21.00 – AKCENT

21.30-23.00 – BOYS

 

  • [miejsce: Galeria Rozrywki „Dekadencya” ul. Świrskiego 50a]

21.00 – 03.00 – Dyskoteka

 

  • [miejsce: Klub „Limes”]

20.00 – 4.00 – Bang bang rock ’n’ roll- występ INDIE BEST LOVERS

 

ORGANIZATORZY:

 

Akademia Podlaska:

 

  1. Karolina Berczyńska
  2. Daniel Strus
  3. Jakub Preneta
  4. Marta Samojluk
  5. Katarzyna Marzysz
  6. Elżbieta Kukawska
  7. Agnieszka Hołonowicz

WSFiZ:

 

  1. Kamila Baranowska
  2. Angelika Chlebowicz
  3. Ewelina Semik
  4. Anna Godlewska

 


Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
EF_220.gif