Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Juwenalia w Polsce

Miasto
Rok
2008-04-22

JUWENALIA BYDGOSZCZ 2008

Miasto: Bydgoszcz
Rok: 2008

Juwenalia Bydgoskie, 5 - 17 maja 2008.

KULTURALIA BYDGOSKIE 5 - 11 maj 2008

PONIEDZIAŁEK 05.05.2008 DZIEŃ KPSW

11.00 ROZPOCZĘCIE WYSTAWY CIĘŻARÓWEK
Miejsce: WSIIP

12.00 ROZPOCZĘCIE PRZEGLĄDU NA NAJLEPSZY CHÓR
Miejsce: WSIIP

16.00 UROCZYSTE OTWARCIE NA STARYM RYNKU WYSTĘP CHÓRU
AKADEMII MUZYCZNEJ
Miejsce:
STARY RYNEK

16.15 WYSTĄPIENIE PREZYDENTA BYDGOSZCZY I PRZEDSTAWICIELI WŁADZ BYDGOSKICH UCZELNI
Miejsce:
STARY RYNEK

16.30 ROZPOCZĘCIE PARADY - PRZEJAZD Z OKOLIC STAREGO RYNKU DO HALI SPORTOWO-WIDOWISKOWEJ „ŁUCZNICZKA"

16.40 WYSTĘP CHÓRU WSG
Miejsce:
STARY RYNEK

14.00 XXV MISTRZOSTWA POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET ROZPOCZĘCIE
Miejsce:
OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI

17.30 KONFERENCJA PRASOWA Z UDZIAŁEM PRZEDSTAWICIELI WŁADZ MIASTA, UCZELNI I PRZEDSTAWICIELI SAMORZĄDÓW Miejsce: ŁUCZNICZKA

18.00 WYSTĘP ZESPOŁU FLU
Miejsce:
HALA ŁUCZNICZKA

18.45 TOTENTANZ
Miejsce:
HALA ŁUCZNICZKA

19.30 OYSTER EYE
Miejsce:
HALA ŁUCZNICZKA

20.30 IRA
Miejsce: HALA ŁUCZNICZKA

22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - LUCA, BLAISE, SOPRAN, FRESH Miejsce:UNDERGROUND KREDENS

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - DOGG, POPIE, MAJER, DJ KRISS
Miejsce:
PUB KREDENS

21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce:
7DAY DJ HORNET


21.00 GRANIE NA ŻYCZENIE
Miejsce:
STARA BABCIA DJ BARBIE KILLER


22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ IRA 
Miejsce:
PUB JACK DJ QBEE



WTOREK 06.05.2008 DZIEŃ WSG

09.00 WARSZTATY SCENARIUSZOWE NA BAZIE TWÓRCZOŚCI STUDENCKIEJ
Miejsce:
WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101 PROWADZĄCA - DR SYLWIA KOŁOS

09.00 XXV MISTRZOSTWA POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET
Miejsce:
OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI

09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI ŚCISŁE
Miejsce:
AULA ATRIUM UKW

09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
HUMANISTYCZNE
Miejsce:
AULA NOVUM UKW

10.00 WARSZTATY „OD GADANIA DO ŚPIEWANIA" APK
Miejsce:
WSG

10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU Miejsce: OPEN

12.00 ZAWODY STREETBALL
Miejsce:
BOISKO WSG

13.00 ZAWODY NA BRDZIE - KAJAKI
Miejsce:
BRDA PRZY WSG

14.00 WARSZTATY I PRZEGLĄDY TEATRALNE I KABARETOWE NA UKW Miejsce: BIBLIOTEKA UKW - CHODKIEWICZA 30

14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI O ZIEMI
Miejsce:
AULA ATRIUM UKW

14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
ARTYSTYCZNE I PEDAGOGICZNE
Miejsce:
AULA NOVUM UKW

16.00 WYKŁAD PANA MALEŃCZUKA
Miejsce:
WSG

17.00 WYSTĘP ZESPOŁU - INSCRIPT
Miejsce:
SCENA PRZY WSG

17.30 WYSTĘP ZESPOŁU QUIDAM
Miejsce:
SCENA PRZY WSG

18.30 WYSTĘP ŚPIEWAJĄCEGO SOBOWTÓRA - „FREDIE MERCURY SHOW"
Miejsce:
WSG

19.00 WYSTĘP PANA MALEŃCZUKA
Miejsce: WSG

20.30 WYSTĘP ZESPOŁU DŻEM
Miejsce:
WSG

22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - KRISS, ROBB, PABLO, KETA
Miejsce:
UNDERGROUND KREDENS

21.00 KARAOKE -7DAY DJ HORNET, DJ KICIAK

21.00 GRANIE NA ŻYWO  ZESPÓŁ AFRICA UMBA, DJ KOŁACZ
Miejsce: STARA BABCIA

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - MAJER, POPIE, SOPRAN
Miejsce:
SAVOY

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - BLAISE, FRESH,, LUCA - PUB KREDENS

22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ MALEŃCZUK & DŻEM
Miejsce:
PUB JACK DJ QBEE


ŚRODA 07.05.2008 DZIEŃ AKADEMII MUZYCZNEJ


09.00 WARSZTATY FILMOWE NA BAZIE TWÓRCZOŚCI STUDENCKIEJ Miejsce: WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101 PROWADZĄCA - DR SYLWIA KOŁOS

09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI O ZIEMI
Miejsce:
AULA ATRIUM UKW

09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
ARTYSTYCZNE I PEDAGOGICZNE
Miejsce:
AULA NOVUM UKW

09.00 - 13.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
ŚCISŁE
Miejsce:
AULA 27 UKW

09.00 XXV MISTRZOSTWA POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET
Miejsce:
OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI

10.00 DZIEŃ PRACOWNI DŹWIĘKU (REFERATY, SŁUCHOWISKO
EKSPERYMENTALNE, PREZENTACJA TWÓRCZOŚCI STUDENTÓW W STUDIU ELEKTROAKUSTYCZNYM)
Miejsce:
AULA AKADEMIA MUZYCZNA SŁOWACKIEGO 7

10.00 WARSZTATY „OD GADANIA DO ŚPIEWANIA" APK
Miejsce:
WSG

10.00 WARSZTATY BARMAŃSKIE
Miejsce:
BUD. D - WSG

10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU Miejsce: OPEN

12.00 WARSZTATY FOTOGRAFICZNE „TAJEMNICE CIEMNI"
Miejsce:
WSG

12.00 WARSZTATY „JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES"
Miejsce:
WSG

12.00 POKAZ Z ZAKRESU SAMOOBRONY
Miejsce:
BOISKO GŁÓWNE UKW

14.00 PRZEGLĄD TEATRÓW I KABARETÓW
Miejsce: PARKING MIĘDZY BUDYNKIEM GŁÓWNYM A BIBLIOTEKĄ; UKW CHODKIEWICZA 30

14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI ŚCISŁE
Miejsce:
AULA ATRIUM UKW

14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
HUMANISTYCZNE
Miejsce:
AULA NOVUM UKW

16.00 DZIEŃ PRACOWNI DŹWIĘKU (REFERATY, SŁUCHOWISKO
EKSPERYMENTALNE, PREZENTACJA TWÓRCZOŚCI STUDENTÓW W STUDIU ELEKTROAKUSTYCZNYM)
Miejsce:
AULA AKADEMIA MUZYCZNA SŁOWACKIEGO 7

16.00 FINAŁ XXV MISTRZOSTW POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET
Miejsce: OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI

17.00 ZAKOŃCZENIE WYSTAWY CIĘŻARÓWEK
Miejsce:
WSIIP

16.30 KONCERT BOOSCOP
Miejsce: ŁUCZNICZKA

17.30 KONCERT GEORGE DORM SCREAMS
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

18.30 KONCERT SOIMA
Miejsce: ŁUCZNICZKA

19.30 KONCERT ENEJ
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

20.30 KONCERT HEY
Miejsce: ŁUCZNICZKA

21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce:
7DAY DJ HORNET

21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce:
STARA BABCIA DJ POPIE

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - ŚWIĘTY, SOPRAN, PABLO
Miejsce: SAVOY

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - FRESH, BARBIE KILLER
Miejsce:
PUB KREDENS

22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - SIMON.S, ANDREW, KARL MARK, KETA, RAFF
KOŁACZ
Miejsce:
UNDERGROUND KREDENS

22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ HEY
Miejsce: PUB JACK DJ QBEE


CZWARTEK 08.05.2008 DZIEŃ WSŚ, WSIIP, WSB

09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA NAUKOWA PREZENTACJA KRYMINALISTYKI
Miejsce:
SALA 27 UKW UL. CHODKIEWICZA 30

09.00 OMÓWIENIE ZAGADNIEŃ WARSZTATOWYCH W FILMIE:
- DOKUMENTALNY NA PRZYKŁADZIE „GENERACJA C.K.O.D."
- FABULARNY NA PRZYKŁADZIE „ALEI GÓWNIARZY" PROWADZENIE
PIOTR SZCZEPAŃSKI
Miejsce: WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101

10.00 OGÓLNOUCZELNIANE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Miejsce:  KPSW SALA 112 UL. TORUŃSKA 55

10.00 WARSZTATY „OD GADANIA DO ŚPIEWANIA" APK
Miejsce: WSG

10.00 WARSZTATY BARMAŃSKIE
Miejsce: WSG

10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU - OPEN
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

12.00 WARSZTATY GARNCARSTWA
Miejsce:
BUD. H - WSG

12.00 WARSZTATY CHEERLEADERS „ASTA DANCE"
Miejsce:
KPSW SALA 212 UL. TORUŃSKA 55

14.00 ROZPOCZĘCIE TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

14.00 PRZEGLĄD TEATRÓW I KABARETÓW
Miejsce:
PARKING MIĘDZY BUDYNKIEM GŁÓWNYM A BIBLIOTEKĄ; UKW CHODKIEWICZA 30

15.00 PRZEGLĄD PAŃSTW EUROPEJSKICH
Miejsce:
KPSW CAMPUS UL. TORUŃSKA 55

16.00 ROZSTRZYGNIĘCIE „KONKURSU FILMÓW KRĘCONYCH KOMÓRKĄ"
Miejsce:
WSHE

18.00 GALERIA BWA - KONCERT KOMPOZYTORSKI ODDZIAŁU BYDGOSKIEGO ZWIĄZKU KOMPOZYTORÓW

16.00 RUGBY
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

16.30 KONCERT PCV
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

17.30 KONCERT SODA
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

18.30 KONCERT THE DAY AFTER
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

19.30 KONCERT RÓŻE EUROPY
Miejsce: ŁUCZNICZKA

21.00 KONCERT KOBRANOCKA
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce:
7DAY DJ HORNET

21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce:
STARA BABCIA DJ KOŁACZ

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - PABLO, FRESH, SOPRAN, ADAM DE GREAT Miejsce:  PUB KREDENS

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - BLAISE, ROOB, KENNETH
Miejsce:
SAVOY

22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - COUNTER, AIMAR, SEB BRAND, POPIE, LUCA,
Miejsce: UNDERGROUND KREDENS

22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ RÓŻE EUROPY, KOBRANOCKA Miejsce: PUB JACK DJ QBEE

PIĄTEK 09.05.2008 DZIEŃ WSHE

10.00 WARSZTATY „TEATR PLAYBACKU"
Miejsce:
WSG

10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU - OPEN
Miejsce: ŁUCZNICZKA

11.00 PRZEGLĄD FILMÓW ANIMOWANYCH - WYTWÓRNIA SE-MA-FOR WSHE
Miejsce:
WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101

12.00 WARSZTATY MUZYKI KOMPUTEROWEJ
Miejsce:
AM SALA 210 SŁOWACKIEGO 7

12.00 WARSZTATY TANECZNE YAKIZA
Miejsce:
WSG

12.00 WYSTĘP BREAKDANCE & HIP-HOP: EMBI, EMBLEMAT, OSOBIESAM, EREM,
CRU, VOOPROJEKTA, WPL, PROJEKT 4-KA, FLASH BANK
Miejsce: 74 SZKOŁA TAŃCA

14.00 WYKŁAD Z GWIAZDĄ - PRZEDSTAWICIEL ZESPOŁU LADY PANK Miejsce: WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101

14.00 FRISSBY
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

14.00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

16.00 KONCERT AFRICA UMBA
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

17.00 KONCERT ART. OF ILLUSION
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

18.00 KONCERT SELLISTERNIUM
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

20.00 KONCERT LADY PANK
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

21.30 KONCERT PANAMA RIDDIM SECTION
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

20.00 PREZENTACJA KOMPOZYCJI ELEKTROAKUSTYCZNYCH
Miejsce: AM AULA SŁOWACKIEGO 7

21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce:
7DAY DJ HORNET

21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce:
STARA BABCIA DJ FRESH

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - LUCA, MARIO DEEJAY, QBA, COOPER Miejsce: SAVOY

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - POPIE, KRISS, MAJER, KOŁACZ, PABLO, FOREST
Miejsce:
PUB KREDENS

22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - DJ DERVISH, BLAISE, TYTT, ADAM DE GREAT&MC KENETH, DJ W, EDDIE D
Miejsce: UNDERGROUND KREDENS

22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ LADY PANK
Miejsce:
PUB JACK DJ QBEE


SOBOTA 10.05.2008 DZIEŃ CM UMK

10.00 WARSZTATY „TEATR PLAYBACKU"
Miejsce:
WSG

10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU Miejsce: OPEN ŁUCZNICZKA

12.00 PUNKT POBORU KRWI CM UMK
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

12.00 METAL BATTLE: CHAINSAW
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

13.00 METAL BATTLE: ESQARIAL
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

14.00 METAL BATTLE: TECHACE
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

15.00 METAL BATTLE: AL. SIRAT
Miejsce: ŁUCZNICZKA

16.00 METAL BATTLE: BLINDEAD
Miejsce: ŁUCZNICZKA

17.00 METAL BATTLE: TESTOR
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

13.00 KONKURS FLAG FINAŁ
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

14.00 FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
Miejsce:ŁUCZNICZKA

14.00 I AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE Miejsce: ŁUCZNICZKA

14.00 HIP-HOPOWE POKAZY WOKALNO-TANECZNE "BREAK THE CULTURE"
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

15.00 DŹWIĘK A WIZJA. WPŁYW MUZYKI NA PERCEPCJĘ OBRAZU NA
WYBRANYCH PRZYKŁADACH FILMÓW ANIMACJI, VIDEA ( WYKŁAD) Miejsce: AM SALA KONCERTOWA STASZICA 7

16.00 HIP-HOPOWE POKAZY TANECZNE
Miejsce:
NAMIOT PRZY HALI ŁUCZNICZKA

17.00 POKAZ CAPUERA
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

18.00 FINAŁ HIP-HOPOWEGO KONKURSU WOKALNO-TANECZNEGO, WYSTĘP LAUREATÓW BREAKDANCE & HIP-HOP: FANATIX
Miejsce: 
ŁUCZNICZKA

17.00 KONCERT ŚWIEŻO MALOWANE
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

18.00 KONCERT TAZ
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

19.00 KONCERT TORTILLA
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

20.00 KONCERT TORTURE SQUAD
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

21.00 KONCERT RAY WILSON
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce:
7DAY DJ HORNET

21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce:
STARA BABCIA DJ KOŁACZ

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW -ŚWIĘTY, PABLO + FINALIŚCI
Miejsce:
SAVOY

21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - MAJER, FRESH, SOPRAN, POPIE
Miejsce:
PUB KREDENS

22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - KRISS, SAX&DRUMS, QUANTUUM MEEK, DIANA DE ROUZE, KETA, WET FINGERS
Miejsce:
UNDERGROUND KREDENS

22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ RAY WILSON
Miejsce:
PUB JACK DJ QBEE


NIEDZIELA 11.05.2008 FINAŁ DZIEŃ UKW

14.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU - OPEN FINAŁ

15.00 KONCERT BANAU
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

16.00 KONCERT GOSI STĘPIEŃ
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

17.00 KONCERT BIG FAT MAMMA
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

18.00 KONCERT FINAŁOWY - DR ALBAN
Miejsce:
ŁUCZNICZKA

19.00 KONCERT DYPLOMATÓW Z ORKIESTRĄAKADEMICKĄ
Miejsce: FILHARMONIA POMORSKA


JUWENALIA BYDGOSKIE 12 - 17 MAJA 2008


12 maja 2008 r. [poniedziałek]
1600 Fordon SPORTOWE POTYCZKI AKADEMICKIE -TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
2000 Klub studencki Spin BEACH PARTY
- Impreza taneczna - gorące rytmy - wstęp: stroje plażowe lub hawajskie.

2100 Kluby Euphoria i Trip BEACH PARTY
- Impreza taneczna - gorące rytmy - wstęp: stroje plażowe lub hawajskie.

13 maja 2008 r. [wtorek]
1600 Fordon EKSTREMALNE GRILLOWANIE POŁĄCZONE Z ZABAWAMI SPORTOWYMI
-Grillowanie na polanie przy obiektach UTP (Fordon) połączone ze sportami „ekstremalnymi”: ścianka wspinaczkowa, byk rodeo, euro bungee, piłka siatkowa itp.

2000 Klub studencki Spin DISCO, DISCO PONAD WSZYSTKO ;-)
- Impreza taneczna z muzyką od lat 60-tych do 90-tych
2100 Kluby Euphoria i Trip KOSTIUM PARTY

14 maja 2008 r. [środa]
1600 Fordon SPORTOWE POTYCZKI AKADEMICKIE - TURNIEJ KOSZYKÓWKI
1700 ul. Łużycka BLOKADA ŁUŻYKA
- Blokada ulicy Łużyckiej między dwoma akademikami – występ bydgoskich zespołów połączony z grillowaniem oraz imprezą do późnych godzin nocnych.

2000 Fordon BAL RZYMSKI
- Cykliczna impreza na holu głównym UTP przy ul. Kaliskiego (Fordon) - dwie sceny muzyczne, na których odbywa się całonocny „bal” w strojach z epoki.

15 maja 2008 r. [czwartek]
1700 Fordon PRZYSTANEK UTP
-Koncert, na którym wystąpią następujące zespoły:
HABAKUK, HURT, STRACHY NA LACHY + zdobywcy II miejsca Bitwy Kapel
2000 Vanila Club BAL FARTUCHOWY
2030 Fordon PRZEKAZANIE KLUCZY DO BRAM MIASTA
- Oficjalne rozpoczęcie Bydgoskich Juwenaliów – przekazanie kluczy do bram miasta Bydgoszczy przez prezydenta Konstantego Dombrowicza.

16 maja 2008 r. [piątek]
1200 Jagiellonów QUIZ MEDYCZNY (ścianka wspinaczkowa, byk rodeo, walki gladiatorów)
1300 Fordon ZAWODY STRONG STUDENT
- Wybory najsilniejszego studenta UTP.
1600 Jagiellonów Medyczne Grillowanie (konkursy – wyścig łóżek szpitalnych)
1800 Jagiellonów PIANA PARTY
1600 Jagiellonów POKAZ TAŃCA Z OGNIEM
1700 Fordon JUWENALIOWE GRAnie
Koncert, na którym wystąpią następujące zespoły: EVI, EWELINA FLINTA, DUBSKA

17 maja 2008 r. [sobota]
1300 Fordon MEGA KUPA, czyli krótkie upojne potyczki akademickie
- Zwariowane konkursy – szalona zabawa – moc nagród i niespodzianek
1300 Jagiellonów ZAWODY STRONG MEDYK
1400 Jagiellonów KARAOKE
1700 Polonia MEGAKONCERT
Największy koncert, na którym po raz pierwszy podczas Juwenaliów wystąpi zagraniczna gwiazda oraz polscy wykonawcy: KOSHEEN, O.S.T.R., Sofa oraz zwycięzca Bitwy Kapel



data ostatniej modyfikacji: 2008-05-06 21:38:49
Komentarze
Ostatnie:
10.05.2009 15:26
Dodał(a): ~alterego
łał...

Przegląd uczelni w Polsce
Przeglad_uczelni_220.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Gdański - 10
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności