2008-04-22
JUWENALIA BYDGOSZCZ 2008
Juwenalia Bydgoskie, 5 - 17 maja 2008.
KULTURALIA BYDGOSKIE 5 - 11 maj 2008
PONIEDZIAŁEK 05.05.2008 DZIEŃ KPSW
11.00 ROZPOCZĘCIE WYSTAWY CIĘŻARÓWEK
Miejsce: WSIIP
12.00 ROZPOCZĘCIE PRZEGLĄDU NA NAJLEPSZY CHÓR
Miejsce: WSIIP
16.00 UROCZYSTE OTWARCIE NA STARYM RYNKU WYSTĘP CHÓRU
AKADEMII MUZYCZNEJ
Miejsce: STARY RYNEK
16.15 WYSTĄPIENIE PREZYDENTA BYDGOSZCZY I PRZEDSTAWICIELI WŁADZ BYDGOSKICH UCZELNI
Miejsce: STARY RYNEK
16.30 ROZPOCZĘCIE PARADY - PRZEJAZD Z OKOLIC STAREGO RYNKU DO HALI SPORTOWO-WIDOWISKOWEJ „ŁUCZNICZKA"
16.40 WYSTĘP CHÓRU WSG
Miejsce: STARY RYNEK
14.00 XXV MISTRZOSTWA POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET ROZPOCZĘCIE
Miejsce: OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI
17.30 KONFERENCJA PRASOWA Z UDZIAŁEM PRZEDSTAWICIELI WŁADZ MIASTA, UCZELNI I PRZEDSTAWICIELI SAMORZĄDÓW Miejsce: ŁUCZNICZKA
18.00 WYSTĘP ZESPOŁU FLU
Miejsce: HALA ŁUCZNICZKA
18.45 TOTENTANZ
Miejsce: HALA ŁUCZNICZKA
19.30 OYSTER EYE
Miejsce: HALA ŁUCZNICZKA
20.30 IRA
Miejsce: HALA ŁUCZNICZKA
22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - LUCA, BLAISE, SOPRAN, FRESH Miejsce:UNDERGROUND KREDENS
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - DOGG, POPIE, MAJER, DJ KRISS
Miejsce: PUB KREDENS
21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce: 7DAY DJ HORNET
21.00 GRANIE NA ŻYCZENIE
Miejsce:STARA BABCIA DJ BARBIE KILLER
22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ IRA
Miejsce: PUB JACK DJ QBEE
WTOREK 06.05.2008 DZIEŃ WSG
09.00 WARSZTATY SCENARIUSZOWE NA BAZIE TWÓRCZOŚCI STUDENCKIEJ
Miejsce: WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101 PROWADZĄCA - DR SYLWIA KOŁOS
09.00 XXV MISTRZOSTWA POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET
Miejsce: OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI
09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI ŚCISŁE
Miejsce:AULA ATRIUM UKW
09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
HUMANISTYCZNE
Miejsce: AULA NOVUM UKW
10.00 WARSZTATY „OD GADANIA DO ŚPIEWANIA" APK
Miejsce: WSG
10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU Miejsce: OPEN
12.00 ZAWODY STREETBALL
Miejsce: BOISKO WSG
13.00 ZAWODY NA BRDZIE - KAJAKI
Miejsce: BRDA PRZY WSG
14.00 WARSZTATY I PRZEGLĄDY TEATRALNE I KABARETOWE NA UKW Miejsce: BIBLIOTEKA UKW - CHODKIEWICZA 30
14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI O ZIEMI
Miejsce: AULA ATRIUM UKW
14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
ARTYSTYCZNE I PEDAGOGICZNE
Miejsce: AULA NOVUM UKW
16.00 WYKŁAD PANA MALEŃCZUKA
Miejsce: WSG
17.00 WYSTĘP ZESPOŁU - INSCRIPT
Miejsce: SCENA PRZY WSG
17.30 WYSTĘP ZESPOŁU QUIDAM
Miejsce: SCENA PRZY WSG
18.30 WYSTĘP ŚPIEWAJĄCEGO SOBOWTÓRA - „FREDIE MERCURY SHOW"
Miejsce: WSG
19.00 WYSTĘP PANA MALEŃCZUKA
Miejsce: WSG
20.30 WYSTĘP ZESPOŁU DŻEM
Miejsce: WSG
22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - KRISS, ROBB, PABLO, KETA
Miejsce: UNDERGROUND KREDENS
21.00 KARAOKE -7DAY DJ HORNET, DJ KICIAK
21.00 GRANIE NA ŻYWO ZESPÓŁ AFRICA UMBA, DJ KOŁACZ
Miejsce: STARA BABCIA
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - MAJER, POPIE, SOPRAN
Miejsce: SAVOY
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - BLAISE, FRESH,, LUCA - PUB KREDENS
22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ MALEŃCZUK & DŻEM
Miejsce: PUB JACK DJ QBEE
ŚRODA 07.05.2008 DZIEŃ AKADEMII MUZYCZNEJ
09.00 WARSZTATY FILMOWE NA BAZIE TWÓRCZOŚCI STUDENCKIEJ Miejsce: WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101 PROWADZĄCA - DR SYLWIA KOŁOS
09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI O ZIEMI
Miejsce: AULA ATRIUM UKW
09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
ARTYSTYCZNE I PEDAGOGICZNE
Miejsce: AULA NOVUM UKW
09.00 - 13.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
ŚCISŁE
Miejsce: AULA 27 UKW
09.00 XXV MISTRZOSTWA POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET
Miejsce: OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI
10.00 DZIEŃ PRACOWNI DŹWIĘKU (REFERATY, SŁUCHOWISKO
EKSPERYMENTALNE, PREZENTACJA TWÓRCZOŚCI STUDENTÓW W STUDIU ELEKTROAKUSTYCZNYM)
Miejsce: AULA AKADEMIA MUZYCZNA SŁOWACKIEGO 7
10.00 WARSZTATY „OD GADANIA DO ŚPIEWANIA" APK
Miejsce: WSG
10.00 WARSZTATY BARMAŃSKIE
Miejsce: BUD. D - WSG
10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU Miejsce: OPEN
12.00 WARSZTATY FOTOGRAFICZNE „TAJEMNICE CIEMNI"
Miejsce: WSG
12.00 WARSZTATY „JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES"
Miejsce: WSG
12.00 POKAZ Z ZAKRESU SAMOOBRONY
Miejsce: BOISKO GŁÓWNE UKW
14.00 PRZEGLĄD TEATRÓW I KABARETÓW
Miejsce: PARKING MIĘDZY BUDYNKIEM GŁÓWNYM A BIBLIOTEKĄ; UKW CHODKIEWICZA 30
14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI ŚCISŁE
Miejsce: AULA ATRIUM UKW
14.00 - 16.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA KÓŁ NAUKOWYCH - NAUKI
HUMANISTYCZNE
Miejsce: AULA NOVUM UKW
16.00 DZIEŃ PRACOWNI DŹWIĘKU (REFERATY, SŁUCHOWISKO
EKSPERYMENTALNE, PREZENTACJA TWÓRCZOŚCI STUDENTÓW W STUDIU ELEKTROAKUSTYCZNYM)
Miejsce: AULA AKADEMIA MUZYCZNA SŁOWACKIEGO 7
16.00 FINAŁ XXV MISTRZOSTW POLSKI WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH SIATKÓWKI KOBIET
Miejsce: OSIR WISŁA SOLEC KUJAWSKI
17.00 ZAKOŃCZENIE WYSTAWY CIĘŻARÓWEK
Miejsce: WSIIP
16.30 KONCERT BOOSCOP
Miejsce: ŁUCZNICZKA
17.30 KONCERT GEORGE DORM SCREAMS
Miejsce: ŁUCZNICZKA
18.30 KONCERT SOIMA
Miejsce: ŁUCZNICZKA
19.30 KONCERT ENEJ
Miejsce: ŁUCZNICZKA
20.30 KONCERT HEY
Miejsce: ŁUCZNICZKA
21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce: 7DAY DJ HORNET
21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce: STARA BABCIA DJ POPIE
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - ŚWIĘTY, SOPRAN, PABLO
Miejsce: SAVOY
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - FRESH, BARBIE KILLER
Miejsce: PUB KREDENS
22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - SIMON.S, ANDREW, KARL MARK, KETA, RAFF
KOŁACZ
Miejsce: UNDERGROUND KREDENS
22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ HEY
Miejsce: PUB JACK DJ QBEE
CZWARTEK 08.05.2008 DZIEŃ WSŚ, WSIIP, WSB
09.00 - 12.00 EUROPEJSKA KONFERENCJA NAUKOWA PREZENTACJA KRYMINALISTYKI
Miejsce: SALA 27 UKW UL. CHODKIEWICZA 30
09.00 OMÓWIENIE ZAGADNIEŃ WARSZTATOWYCH W FILMIE:
- DOKUMENTALNY NA PRZYKŁADZIE „GENERACJA C.K.O.D."
- FABULARNY NA PRZYKŁADZIE „ALEI GÓWNIARZY" PROWADZENIE
PIOTR SZCZEPAŃSKI
Miejsce: WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101
10.00 OGÓLNOUCZELNIANE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Miejsce: KPSW SALA 112 UL. TORUŃSKA 55
10.00 WARSZTATY „OD GADANIA DO ŚPIEWANIA" APK
Miejsce: WSG
10.00 WARSZTATY BARMAŃSKIE
Miejsce: WSG
10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU - OPEN
Miejsce: ŁUCZNICZKA
12.00 WARSZTATY GARNCARSTWA
Miejsce: BUD. H - WSG
12.00 WARSZTATY CHEERLEADERS „ASTA DANCE"
Miejsce: KPSW SALA 212 UL. TORUŃSKA 55
14.00 ROZPOCZĘCIE TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
Miejsce: ŁUCZNICZKA
14.00 PRZEGLĄD TEATRÓW I KABARETÓW
Miejsce: PARKING MIĘDZY BUDYNKIEM GŁÓWNYM A BIBLIOTEKĄ; UKW CHODKIEWICZA 30
15.00 PRZEGLĄD PAŃSTW EUROPEJSKICH
Miejsce:KPSW CAMPUS UL. TORUŃSKA 55
16.00 ROZSTRZYGNIĘCIE „KONKURSU FILMÓW KRĘCONYCH KOMÓRKĄ"
Miejsce: WSHE
18.00 GALERIA BWA - KONCERT KOMPOZYTORSKI ODDZIAŁU BYDGOSKIEGO ZWIĄZKU KOMPOZYTORÓW
16.00 RUGBY
Miejsce: ŁUCZNICZKA
16.30 KONCERT PCV
Miejsce: ŁUCZNICZKA
17.30 KONCERT SODA
Miejsce: ŁUCZNICZKA
18.30 KONCERT THE DAY AFTER
Miejsce: ŁUCZNICZKA
19.30 KONCERT RÓŻE EUROPY
Miejsce: ŁUCZNICZKA
21.00 KONCERT KOBRANOCKA
Miejsce: ŁUCZNICZKA
21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce: 7DAY DJ HORNET
21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce: STARA BABCIA DJ KOŁACZ
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - PABLO, FRESH, SOPRAN, ADAM DE GREAT Miejsce: PUB KREDENS
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - BLAISE, ROOB, KENNETH
Miejsce: SAVOY
22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - COUNTER, AIMAR, SEB BRAND, POPIE, LUCA,
Miejsce: UNDERGROUND KREDENS
22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ RÓŻE EUROPY, KOBRANOCKA Miejsce: PUB JACK DJ QBEE
PIĄTEK 09.05.2008 DZIEŃ WSHE
10.00 WARSZTATY „TEATR PLAYBACKU"
Miejsce: WSG
10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU - OPEN
Miejsce: ŁUCZNICZKA
11.00 PRZEGLĄD FILMÓW ANIMOWANYCH - WYTWÓRNIA SE-MA-FOR WSHE
Miejsce:WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101
12.00 WARSZTATY MUZYKI KOMPUTEROWEJ
Miejsce: AM SALA 210 SŁOWACKIEGO 7
12.00 WARSZTATY TANECZNE YAKIZA
Miejsce: WSG
12.00 WYSTĘP BREAKDANCE & HIP-HOP: EMBI, EMBLEMAT, OSOBIESAM, EREM,
CRU, VOOPROJEKTA, WPL, PROJEKT 4-KA, FLASH BANK
Miejsce: 74 SZKOŁA TAŃCA
14.00 WYKŁAD Z GWIAZDĄ - PRZEDSTAWICIEL ZESPOŁU LADY PANK Miejsce: WSHE WOJSKA POLSKIEGO 46A AULA 101
14.00 FRISSBY
Miejsce: ŁUCZNICZKA
14.00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Miejsce: ŁUCZNICZKA
16.00 KONCERT AFRICA UMBA
Miejsce: ŁUCZNICZKA
17.00 KONCERT ART. OF ILLUSION
Miejsce: ŁUCZNICZKA
18.00 KONCERT SELLISTERNIUM
Miejsce: ŁUCZNICZKA
20.00 KONCERT LADY PANK
Miejsce: ŁUCZNICZKA
21.30 KONCERT PANAMA RIDDIM SECTION
Miejsce: ŁUCZNICZKA
20.00 PREZENTACJA KOMPOZYCJI ELEKTROAKUSTYCZNYCH
Miejsce: AM AULA SŁOWACKIEGO 7
21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce: 7DAY DJ HORNET
21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce: STARA BABCIA DJ FRESH
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - LUCA, MARIO DEEJAY, QBA, COOPER Miejsce: SAVOY
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - POPIE, KRISS, MAJER, KOŁACZ, PABLO, FOREST
Miejsce: PUB KREDENS
22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - DJ DERVISH, BLAISE, TYTT, ADAM DE GREAT&MC KENETH, DJ W, EDDIE D
Miejsce: UNDERGROUND KREDENS
22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ LADY PANK
Miejsce: PUB JACK DJ QBEE
SOBOTA 10.05.2008 DZIEŃ CM UMK
10.00 WARSZTATY „TEATR PLAYBACKU"
Miejsce: WSG
10.00 - 12.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU Miejsce: OPEN ŁUCZNICZKA
12.00 PUNKT POBORU KRWI CM UMK
Miejsce: ŁUCZNICZKA
12.00 METAL BATTLE: CHAINSAW
Miejsce: ŁUCZNICZKA
13.00 METAL BATTLE: ESQARIAL
Miejsce: ŁUCZNICZKA
14.00 METAL BATTLE: TECHACE
Miejsce: ŁUCZNICZKA
15.00 METAL BATTLE: AL. SIRAT
Miejsce: ŁUCZNICZKA
16.00 METAL BATTLE: BLINDEAD
Miejsce: ŁUCZNICZKA
17.00 METAL BATTLE: TESTOR
Miejsce: ŁUCZNICZKA
13.00 KONKURS FLAG FINAŁ
Miejsce: ŁUCZNICZKA
14.00 FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
Miejsce:ŁUCZNICZKA
14.00 I AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE Miejsce: ŁUCZNICZKA
14.00 HIP-HOPOWE POKAZY WOKALNO-TANECZNE "BREAK THE CULTURE"
Miejsce: ŁUCZNICZKA
15.00 DŹWIĘK A WIZJA. WPŁYW MUZYKI NA PERCEPCJĘ OBRAZU NA
WYBRANYCH PRZYKŁADACH FILMÓW ANIMACJI, VIDEA ( WYKŁAD) Miejsce: AM SALA KONCERTOWA STASZICA 7
16.00 HIP-HOPOWE POKAZY TANECZNE
Miejsce: NAMIOT PRZY HALI ŁUCZNICZKA
17.00 POKAZ CAPUERA
Miejsce: ŁUCZNICZKA
18.00 FINAŁ HIP-HOPOWEGO KONKURSU WOKALNO-TANECZNEGO, WYSTĘP LAUREATÓW BREAKDANCE & HIP-HOP: FANATIX
Miejsce: ŁUCZNICZKA
17.00 KONCERT ŚWIEŻO MALOWANE
Miejsce: ŁUCZNICZKA
18.00 KONCERT TAZ
Miejsce: ŁUCZNICZKA
19.00 KONCERT TORTILLA
Miejsce: ŁUCZNICZKA
20.00 KONCERT TORTURE SQUAD
Miejsce: ŁUCZNICZKA
21.00 KONCERT RAY WILSON
Miejsce: ŁUCZNICZKA
21.00 STUDENCKIE GRANIE
Miejsce: 7DAY DJ HORNET
21.00 GRANIE NA ŻYWO
Miejsce: STARA BABCIA DJ KOŁACZ
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW -ŚWIĘTY, PABLO + FINALIŚCI
Miejsce: SAVOY
21.00 WYSTĘP DJ-ÓW - MAJER, FRESH, SOPRAN, POPIE
Miejsce: PUB KREDENS
22.00 WYSTĘP DJ-ÓW - KRISS, SAX&DRUMS, QUANTUUM MEEK, DIANA DE ROUZE, KETA, WET FINGERS
Miejsce: UNDERGROUND KREDENS
22.30 AFTER PARTY Z GWIAZDĄ RAY WILSON
Miejsce: PUB JACK DJ QBEE
NIEDZIELA 11.05.2008 FINAŁ DZIEŃ UKW
14.00 MISTRZOSTWA ŚWIATA STUDENTÓW W PAINTBALLU - OPEN FINAŁ
15.00 KONCERT BANAU
Miejsce: ŁUCZNICZKA
16.00 KONCERT GOSI STĘPIEŃ
Miejsce: ŁUCZNICZKA
17.00 KONCERT BIG FAT MAMMA
Miejsce: ŁUCZNICZKA
18.00 KONCERT FINAŁOWY - DR ALBAN
Miejsce: ŁUCZNICZKA
19.00 KONCERT DYPLOMATÓW Z ORKIESTRĄAKADEMICKĄ
Miejsce: FILHARMONIA POMORSKA
JUWENALIA BYDGOSKIE 12 - 17 MAJA 2008
12 maja 2008 r. [poniedziałek]
1600 Fordon SPORTOWE POTYCZKI AKADEMICKIE -TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
2000 Klub studencki Spin BEACH PARTY
- Impreza taneczna - gorące rytmy - wstęp: stroje plażowe lub hawajskie.
2100 Kluby Euphoria i Trip BEACH PARTY
- Impreza taneczna - gorące rytmy - wstęp: stroje plażowe lub hawajskie.
13 maja 2008 r. [wtorek]
1600 Fordon EKSTREMALNE GRILLOWANIE POŁĄCZONE Z ZABAWAMI SPORTOWYMI
-Grillowanie na polanie przy obiektach UTP (Fordon) połączone ze sportami „ekstremalnymi”: ścianka wspinaczkowa, byk rodeo, euro bungee, piłka siatkowa itp.
2000 Klub studencki Spin DISCO, DISCO PONAD WSZYSTKO ;-)
- Impreza taneczna z muzyką od lat 60-tych do 90-tych
2100 Kluby Euphoria i Trip KOSTIUM PARTY
14 maja 2008 r. [środa]
1600 Fordon SPORTOWE POTYCZKI AKADEMICKIE - TURNIEJ KOSZYKÓWKI
1700 ul. Łużycka BLOKADA ŁUŻYKA
- Blokada ulicy Łużyckiej między dwoma akademikami – występ bydgoskich zespołów połączony z grillowaniem oraz imprezą do późnych godzin nocnych.
2000 Fordon BAL RZYMSKI
- Cykliczna impreza na holu głównym UTP przy ul. Kaliskiego (Fordon) - dwie sceny muzyczne, na których odbywa się całonocny „bal” w strojach z epoki.
15 maja 2008 r. [czwartek]
1700 Fordon PRZYSTANEK UTP
-Koncert, na którym wystąpią następujące zespoły: HABAKUK, HURT, STRACHY NA LACHY + zdobywcy II miejsca Bitwy Kapel
2000 Vanila Club BAL FARTUCHOWY
2030 Fordon PRZEKAZANIE KLUCZY DO BRAM MIASTA
- Oficjalne rozpoczęcie Bydgoskich Juwenaliów – przekazanie kluczy do bram miasta Bydgoszczy przez prezydenta Konstantego Dombrowicza.
16 maja 2008 r. [piątek]
1200 Jagiellonów QUIZ MEDYCZNY (ścianka wspinaczkowa, byk rodeo, walki gladiatorów)
1300 Fordon ZAWODY STRONG STUDENT
- Wybory najsilniejszego studenta UTP.
1600 Jagiellonów Medyczne Grillowanie (konkursy – wyścig łóżek szpitalnych)
1800 Jagiellonów PIANA PARTY
1600 Jagiellonów POKAZ TAŃCA Z OGNIEM
1700 Fordon JUWENALIOWE GRAnie
Koncert, na którym wystąpią następujące zespoły: EVI, EWELINA FLINTA, DUBSKA
17 maja 2008 r. [sobota]
1300 Fordon MEGA KUPA, czyli krótkie upojne potyczki akademickie
- Zwariowane konkursy – szalona zabawa – moc nagród i niespodzianek
1300 Jagiellonów ZAWODY STRONG MEDYK
1400 Jagiellonów KARAOKE
1700 Polonia MEGAKONCERT
Największy koncert, na którym po raz pierwszy podczas Juwenaliów wystąpi zagraniczna gwiazda oraz polscy wykonawcy: KOSHEEN, O.S.T.R., Sofa oraz zwycięzca Bitwy Kapel
data ostatniej modyfikacji: 2008-05-06 21:38:49
Komentarze
Ostatnie:
10.05.2009 15:26
Dodał(a): ~alterego
łał...