Juwenalia łódzkie 18 - 30 maja 2009.
11.00 – 19.00 zawody plażowej piłki nożnej „Turniej Beach Soccer”
11.00 drugi dzień zawodów plażowej piłki nożnej „Turniej Beach
Soccer”
19.00 zakończenie rozgrywek
20.00 wieczór filmowy Studentów PWSTviT
11.00 – 19.00 zawody siatkówki plażowej
12.00 szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przygotowane przez Studentów
Uniwersytetu Medycznego
11.00 drugi dzień zawodów plażowej piłki nożnej „Turniej Beach
Soccer”
19.00 zakończenie rozgrywek
20.00 impreza „Beach Party”
24.00 planowany koniec imprezy
16.00 Pochód Juwenaliowy Studentów łódzkich uczelni
16.00 finał rozgrywek piłkarskich Lumumby Cup
17.00 rozpoczęcie koncertów – scena młodych zespołów
20.00 - Manchester
21:30-23:00 - Happysad
23.15 - 1:15 - Kult
1.30 – 3.00 - supporty
3.15 przewidywany koniec imprezy
12.00 tradycyjna pobudka w wykonaniu Państwowej Straży Pożarnej na
terenie miasteczka akademickiego
14.00 darmowa grochówka organizowana przez studentów Wydziału Wojskowego
Uniwersytetu Medycznego
15.00 rozpoczęcie zawodów Lumumbiada
17.00 – scena młodych
19.00 - 20.20 - Sokół&Pono
20.40 -22.15 - TEDE i Ekipa Wielkie JOŁ
22.30-24.00 – Don
Guralesko
00.15 – 2.00 - O.S.T.R. i ŁDZ Orkiestra
2.00 – 3.00 supporty
3.15- przewidywany koniec imprezy
12.00- pobudka
16.00- Grillowanie studenckie na terenie zielonym Lumumbowa
19.00 - występ zespołów z Portugalii w Klubie studenckim Balbina
24.00 - Koncerty zespołów Studenckich w klubie Balbina
12.00 - Przekazanie kluczy do bram Miasta przez Prezydenta Jerzego
Kropiwnickiego
ul. Piotrkowska 104
17.00 Wielki korowód studentów Uczelni Wyższych Miasta Łodzi – ul.
Piotrkowska
Kabareton -Sala Kinowa Politechniki Łódzkiej (Al. Politechniki 3a)
19.00 Kobo
20.00 Kicha
21.00 Kabaret Moralnego Niepokoju
12.00 Turniej pokera Texas Hold'em Underground
15.00 Zmagania Wydziałów
18.00 Mecz siatkówki
15.00 Pokaz motocykli oraz próba sprawnościowa z Sekcją Ruchu Drogowego
Komendy Miejskiej Policji w Łodzi
21.00 Wieczór kinowy
15.00 International day
16.00 Mecz piłki nożnej: Politechnika- Uniwersytet
16.00 Przekazanie władzy nad Uczelnią, wyjście korowodu
17.45 Flash back
19.00 Rozstrzygnięcie konkursu na Najlepiej przystrojony akademik
19.15 Koncert: Syndrom
Końca Stycznia
Wręczenie nagrody zwycięzcy konkursu na Hasło Juwenalowie
20.30 Koncert: Artrosis
21.45 Konkurs na Najgłośniejszy krzyk
22.00 Koncert: Strachy
na Lachy
00.00Koncert: T-Love
02.00 Koncert: Guarana
18.20 Bruno Schulz
19.30 Koncert: Obrazki
20.30 Koncert: L. Stadt
23.00 Koncert:Coma
23.30 Wybory Miss mokrego podkoszulka
00.00 Koncert: IRA
02.00 Koncert: Coffee Radio