Juwenalia lubelskie, 6 - 22 maja 2009
Studencki Piknik na Chodźkowie
16.30 – początek Korowodu start al. Racławickie
19.00 – 23.00 – koncert na placu
Zamkowym – Muchy, Flit, FutureHeads
22.00 – 0.00 – Piknik na
Miasteczku UM
0.00 – AFTERPARTY – była stołówka UM – Fartuch Party, Medyk – Kicz Party
Optimal on Air – Electronic Meeting Festiwal Muzyki
Elektronicznej
17.00 –
Inauguracja „Medykalii z WySPĄ
16.00 –
turniej gier komputerowych – sala komputerowa, WSPA, ul. Bursaki 12
19.00 – 0.00
– Impreza „Optimal OpenAir” z pokazem świetlnym - scena na Miasteczku UM –
występują Poziom X, Chris Da Break, Optymist, Peres, Glasse, Tobias Manou
0.00 – AFTERPARTY
dla wytrwałych w byłej stołówce UM i Medyku
Teren WSPA, ul. Bursaki 12– darmowe atrakcje dla każdego, przez cały dzień - mechaniczny byk, trampolina, zapasy sumo
15.00 zespołowa gra logiczno-zręcznościowa z elementami odgrywania ról dla niewielkich (3-5 osób) drużyn – boisko i park przy AOS UMCS
17.30 Marsz żywych trupów! Akcja typu flash-mob boisko i park przy AOS UMCS - więcej na
16.00 LAN Party – były klub „5 element” ACK Chatka Żaka
19.00 Koncert Inauguracyjny XVIII Lubelskich Dni Kultury Studenckiej - Sala Widowiskowa ACK Chatka Żaka
8 maja 2009
MEDYKALIA
Wielka Biesiada z Karaoke
6.00 – Kacofirek cz.I
10.00 – Pobudka – poranne granie na Chodźkowie+ Kacofirek cz.II
12.00 – 16.00 – Turniej bilardowy i gry w kręgle w Fantasy Parku
12.00 – 18.00 – „Coś dla ciała” - „ExtremeFriday” Sporty Ekstremalne
na terenie Miasteczka UM – paintball i ścianka wspinaczkowa – dla każdego
chętnego
13.00 – „Coś dla ducha” –
wystawa fotografii – „Lublin w zdjęciach – dawniej i dziś” - konkurs na
„Najlepsze Zdjęcie Medykalii z WySPĄ
14.00 – Olimpiada Grecka – cykl konkurencji – miasteczka UM
15.00 – Dzień Karier – warsztaty WSPA na terenie UM
15.00 – Pokazy Pierwszej Pomocy – warsztaty UM na terenie WSPA
16.00 – Rozpoczęcie konkursu
-„Poszukiwacze Skarbu Złotego” – tereny UM i WSPA
17.30 – „Warsztaty komunikacji w związku” Elżbieta i Zbigniew
Wróblewscy – sala telewizyjna DS.2
18.00 - 0.00 – Biesiada z zespołem weselnym i karaoke z Dj’em – scena
na miasteczku UM
21.00 – Wielkie Ognisko Chodźkowa – kiełbaska dla każdego
0.00 – AFTERPARTY - była stołówka UM – „Wesele Sołtysa”
KOZIENALIA
9 maja 2009
MEDYKALIA
ReggaeTerapia/ Dzień Sportu z PZU
6.00 – Kacofirek cz.I - Reaktywacja
10.00 – Pobudka – poranne granie
+ Kacofirek cz.II - Reaktywacja
12.00 - „W samo Południe” – Sztafeta z Kroplówką
13.00 – Turniej Streetball i Volleyball – tereny zielone UM
14.00 – Turniej szachowy – UM
15.00 – Wyścig łóżek szpitalnych – parking przy Hali Sportowej UM
16.00 – Paraolimpiada – cykl konkurencji w parach
17.00 – Old Mobile Show – pokazy zabytkowych i tunningowanych
samochodów
17.00 – pokazy bębniarskie – tereny zielone UM
18.00 - 0.00 – ReggaeTerapia - LSM Soundsystem, Grubson, Dj Bart (Kaliber
44), Ras Luta (East West Rockers), Bob One - scena główna na parkingu UM
0.00 – AFTERPARTY – była stołówka UM – impreza z LSM
Lubelskie Spotkania z Komiksem – Mała Scena ACK Chatka Żaka
10.00 Superman a religia
10.45 Planeta Pszren wita
11.30 Superbohater japoński a amerykański
12.30 Warsztaty rysunkowe - prowadzi Daniel Grzeszkiewicz
14.00 Warsztaty rysunkowe - prowadzi Maciej Pałka
14.45 Warsztaty scenariuszowe - prowadzi Dominik Szcześniak
15.30 Konkurs wiedzy o komiksie
16.30 Różnorodność treści komiksów Neila Gaimana
17.15 Spotkanie z redakcją Ziniola
15.00 TyciKON 2009
16.00 Meeting Teatralny (cały dzień spektakle)
19.00 Koncert: Martyna Jakubowicz, Raz Dwa Trzy
Muszla Koncertowa w Parku Saskim
Afterparty: Klub Oranżada
FELINIADA
Centrum Sportowe UP przy ul. Głebokiej 31
10.00 Oficjalne rozpoczęcie Dnia Sportu w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym UP
10.15 Pokaz tańca studentów w ramach SSA
10.30 Mecz w piłce nożnej między Domami Studenckimi o Puchar RUSSu
W przerwach meczu konkurs skoków przez skakankę kręconą przez dwie osoby. W tym samym czasie konkurs na Strong Mana na uczelnianej siłowni
12.00 Przeciąganie liny (władze kontra studenci)
10 maja 2009
MEDYKALIA
Rockowa Muzykoterapia Chodźkowa z Myslovitz
6.00 – Kacofirek cz.I Rewolucje
10.00 – Pobudka + Kacofirek cz.II Rewolucje
10.00 – 15.00 - „Biała Niedziela” – studenci UM mieszkańcom Lublina –
Plac Litewski
14.00 - Bingo, „ Jeden z dziesięciu ”,
gra „Twister”- gry w plenerze – miasteczko UM
16.00 – MotorShow – pokazy motocyklowe na miasteczku UM
17.00 – występ zespołu „Hic et
Nunc” spektakl pt.”Cztery” aula Collegium Maius
18.00 - Msza Św – kaplica
szpitalna PSK4
18.00 – przegląd kapel studenckich - scena główna na parkingu UM
19.00 – 22.00 –Koncert zespołów Koniec Świata i Zabili mi Żółwia – Scena
na parkingu UM
22.00 – Gwiazda Wieczoru –Myslovitz – scena główna
0.00 – AFTERPARTY „Rockoteka” –
była stołówka UM
16:00 Warsztaty didgeridoo (MS) prowadzenie Maciej Lubaś
18:00 Koncert zespołu Drumstein (SW)
20:00 Koncert zespołu Tombas (SW)
21:00 Koncert zespołu Klepisko (SW)
19.00 Kabareton: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Młodych Panów, Świerszczychrząszcz, Muszla Koncertowa w Parku Saskim
Afterparty: Klub Oranżada
FELINIADA
Centrum Sportowe UP przy ul. Głebokiej 31
10.00 Oficjalne rozpoczęcie Dnia Sportu w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym UP
10.15 Pokaz tańca studentów w ramach SSA
10.30 Mecz w piłce nożnej między Domami Studenckimi o Puchar RUSSu
W przerwach meczu konkurs skoków przez skakankę kręconą przez dwie osoby. W tym samym czasie konkurs na Strong Mana na uczelnianej siłowni
12.00 Przeciąganie liny (władze kontra studenci)
11 MAJA 2009
KOZIENALIA
10.00 Aktywator IV AEGEE-Lublin - Happening – prezentacja najbardziej aktywnych organizacji studenckich z Lublina Plac Marii Curie-Skłodowskiej
Teatry Anglojęzyczne:
16:30 The Harum-Scarum (Zamość) - The Mighty Boosh: Jungle; Sala Widowiskowa
18:00 Brainstorming Donkeys (Lublin) - Pinter's Sketches; Sala Widowiskowa
19:00 warsztaty teatralne - Sala Widowiskowa
12 maja 2009
KOZIENALIA
8.30 Aktywator IV AEGEE-Lublin - Warsztaty – ACK Sala Czarna/Wydział Ekonomiczny UMCS
- Negocjacje…. czyli jak z wrogów uczynić przyjaciół
- Kreatywność
- Praca w grupie
- Joga
14:00 Maybe Theatre Company (Gdańsk) - Ours; art studio
16:30 Theatre Group (Łódź) - " Attepts on their Lives" 18th Scene; Sala Widowiskowa
18:00 Brainstorming Donkeys (Lublin) - Triptych; art studio
19:00 warsztaty teatralne - Sala Widowiskowa
10.00 warsztaty gumy - wpisowe 15 zł na stykówkę
16.00 wernisaż w chatce żaka - projekt gfl
19.30 otwarcie III DF
+ Galeria Bezdomna, Tektura - wystawa od poniedziałku przez tydzień
18.00 Kozienaliowe Karaoke – Klub Studencki „Paragraf 14”
13 maja 2009
KOZIENALIA
8.30 Aktywator IV AEGEE - Lublin Warsztaty - ACK Sala Czarna/ Wydział Ekonomiczny
- Jak zaprogramować się na szczęście
- Zarządzanie czasem
- Rozmowa kwalifikacyjna
- Rozwiązywanie problemów
10.00 Dzień Ukraiński Mała Scena ACK Chatka Żaka
16.00 SPAM (SW)
19.00 House In da House – zagrają: Adam Shaw(Anglia), Schimek(Słowacja), Alan White, Tobias Manou, Seb Andre, Don Young – Art Studio ACK Chatka Żaka
10.00 pokaz fot. sportowej wraz z komentarzem "Polska na Euro 2008" A. Nurkiewicz
11.00 warsztaty w Akwareli - (wyjście na miasto i prezentacja/ocena dorobku)
18.30 wieczór autorski w Akwareli
20.00 wernisaż w galerii Gazety Wyborczej
14 maja 2009